روش های دانلود فایل

ما برای اطمینان از دانلود فوری فایل توسط شما بلافاصله پس از پرداخت، همزمان سه راه مختلف برای دانلود فایل خریداری شده قرار داده ایم که در صورتی که موفق به دانلود از یک روش نشدید و به عنوان مثال صفحه ی دانلود پس از پرداخت را بستید، بدون مشکل از سایر روش ها فایل خود را دانلود کنید:

روش اول: دانلود در همان صفحه ی پرداخت

در صفحه ای که بلافاصله پس از پرداخت موفق به آن هدایت می شوید، جزئیات خرید شما ارائه می شود. درست در زیر نام محصول یا محصولات خریداری شما، لینک دانلود قرار دارد که با کلیک بر آن می توانید فایل خود را دانلود کند. چنانچه این صفحه را بستید، نگران نباشید زیرا از روش های دیگر نیز می توانید فایل خود را دانلود کنید.

روش دوم: دانلود از لینک ارسال شده به ایمیل شما

همزمان با خرید شما، ایمیلی حاوی جزئیات خرید شما به همراه لینک دانلود فایل خود را دریافت می کنید، لذا خواهشمندیم در هنگام خرید، در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود دقت فرمایید. چنانچه این ایمیل در پوشه اصلی ایمیل شما (Inbox) نبود، پوشه های دیگر همچون Spam یا Junk را بررسی بفرمایید و با گزینه Not spam یا Move to inbox ، آن را به شاخه اصلی ایمیل خود منتقل کنید تا هم دانلود فایل امکان پذیر باشد و هم سابقه ی خرید خود را برای پی گیری های بعدی داشته باشید.

روش سوم: دانلود از حساب کاربری

با ورود به حساب کاربری خود، بر اساس آدرس ایمیل و رمز عبوری که در صفحه ی پرداخت و یا ثبت نام از قبل وارد نموده اید و مراجعه به بخش دانلودها، می توانید کلیه ی فایل های خریداری شده ی خود را مشاهده یا دانلود بفرمایید.